ניב הוא אחד המומחים המובילים בישראל בתחום דיני תחרות, רגולציה וליטיגציה.


לניב ניסיון עשיר של יותר מ-20 שנים בייצוג חברות ישראליות ובינלאומיות בשלל הליכים הנוגעים לתחום ההגבלים העסקיים על כל היבטיו, החל מייצוג בחקירות פליליות והגנה על נאשמים בהליכים פליליים, ייצוג בתביעות ייצוגיות מורכבות בסוגיות הנוגעות לדיני תחרות בכל בתי המשפט על ערכאותיהם, ייצוג בתביעות אזרחיות מורכבות העוסקות בדיני תחרות, ייצוג בהליכים מנהליים שונים – עיצומים כספיים ועררים בפני בית הדין לתחרות, עתירות לבית המשפט הגבוה לצדק וכן ייצוג בפני רשות התחרות.


ניב מייעץ באופן שוטף בסוגיות הנוגעות לדיני תחרות ללקוחות הפועלים במגוון תעשיות, לרבות פיננסים, אנרגיה, תקשורת, מזון, קמעונאות ומוצרי צריכה ועוד.


ניב מדורג מזה שנים רבות על ידי המדריכים המשפטיים המובילים בישראל ובעולם כעורך דין מוביל בתחום דיני הגבלים עסקיים ותחרות בישראל, ביניהם Dun and ,GCR 100 ,Chambers & Partners, Bradstreet, וכן נמנה ברשימה היוקרתית של "היכל התהילה" של הדירוג המשפטי הבינלאומי The Legal 500.


בין השנים 1994-1997 ניב כיהן כיועץ המשפטי של רשות התחרות ולקח חלק בתיקים משמעותיים אשר עיצבו את תחום דיני הגבלים עסקיים ודיני תחרות בישראל.


ניב כיהן כיו"ר וועדת ההגבלים העסקיים של לשכת עורכי הדין בישראל בין השנים 2007-2012. כמו כן, ניב כותב ומרצה על ענייני משפט בתחום ההגבלים העסקיים והתחרות.

עדכונים אחרונים

  • רשות התחרות צריכה לפעול מול ענקיות האינטרנט ולא להירתע

    עו"ד ניב זקלר ועו"ד עופר ארגוב, מסבירים בראיון לעיתון גלובס...

  • עו"ד ניב זקלר דורג בקבוצת העילית ע"י המדריך הבינלאומי Chambers and Partners

    אנו גאים לעדכן כי מדריך דירוג עורכי הדין הבינלאומי Chambers and Partners...

  • משרד זקלר ארגוב דורג בקבוצת העילית בתחום דיני הגבלים עסקיים ע"י Dun's 100

    אנו גאים לעדכן כי משרדנו דורג כאחד המשרדים המובילים בישראל...