דיני היצף

צוות המשרד הוא בעל מומחיות בייצוג לקוחות בסוגיות הקשורות למחירי היצף (anti-dumping). אנו מסייעים ללקוחותינו ומייצגים אותם תוך שימוש באסטרטגיה הגנתית או התקפית, לפי הצורך.

אנו בעלי ניסיון בניהול תיקים בסוגיות הקשורות למחירי היצף מול רשויות שונות ומסייעים ללקוחותינו בגיבוש האסטרטגיה המשפטית והעסקית שלהם.

אחד התיקים המרכזיים בהם היה מעורב משרדנו לאחרונה הוא בייצוג של חברת LafargeHolcim, יצרנית מלט מיוון, בהליך של בחינה מחודשת של היטל סחר שהוטל על יבוא מלט מיוון וטורקיה. הצו שקבע את שיעור ההיטל ניתן לאחר הליך ארוך ומקיף שנמשך כשנתיים שבסופו פורסם צו המטיל היטל היצף בשיעור מסוים. מספר חודשים לאחר מכן, הממונה על היטלי סחר החליט לפתוח בהליך של בחינה מחודשת של שיעור ההיטל שנקבע בצו והמליץ ​​להגדיל את שיעור ההיטל בשיעור הגבוה פי 120 מהשיעור שנקבע. משרדנו ייצג את LafargeHolcim בשימוע שהתקיים בפני הוועדה המייעצת שבו השתתפו נציגי החברות המייבאות מלט לישראל, יצרניות המלט מיוון ומטורקיה, נציגים מממשלת יוון ומשתתפים נוספים אשר בעקבותיו הוועדה החליטה לדחות את המלצות הממונה ולהותיר את שיעור ההיטל כפי שנקבע בצו.

עדכונים אחרונים

  • פוחדים מהן פחד מוות": העו"ד שמייצג את המונופולים – מסביר איך להתמודד עם ענקיות האינטרנט

    ניב זקלר בראיון ל"דה מרקר" על הטיפול בענקיות האינטרנט...

  • משרד זקלר ארגוב דורג בקבוצת העילית בתחום דיני הגבלים עסקיים ע"י Dun's 100

    אנו גאים לעדכן כי משרדנו דורג כאחד המשרדים המובילים בישראל...

  • משרדנו ייצג את סופר-פארם בעסקת מיזוג לרכישת חברה בתחום ההכנות הרוקחיות

    משרדנו ייצג את חברת סופר-פארם בקבלת אישור הממונה על התחרות לעסקת מיזוג...